Kapat

Ticket YazKapat

Ticket Oku

Radius Manager - Light 200 Kullanıcı
Fiyatlarımızı Görmek İçin Sistemimize Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir.

Radius Manager - Light Sürümü 200 kullanıcıya kadar servis veren ve genellikle otel , restaurant, tatil köyü , öğrenci yurdu gibi alanlarda kullanılan pratik bir üründür.  

Aynı anda  10 ayrı mikrotik yada farklı NAS 'a bağlantı sağlayabilen bu ürün  küçük işletme ve kullanıcı sayısı az olan işetmelerin tercihindedir. 

Radius Manager neler yapabilir ; 

 

Radius Manager ile Kullanıcı Yönetimi 

Kullanıcı Yönetimi :  Kablosuz İnternet Sağlayıcıları , Belediyeler , Açık alanda internet erişimi ihtiyacı olan noktalarda ,Tatil Köyü yada Ortak kullanımlı internet erişiminin ihtiyaç duyduğu tüm alanlarda müşteri erişiminin tam denetimli olarak sağlanması hedeflenebilir. 

Online Kullanıcı Denetimi : Tüm bağlı kullanıcıların takibi , Ne kadar trafik tüketimi gerçekleştirdiği gibi kontroller yapılabilir. 

Kullanıcı Trafik Limitleme :  Kullanıcının günlük , haftalık , Aylık , Yıllık tüketim miktarına göre limitleme yapabilir . ve kullanım erişim süresi sınırlandırabilirsiniz. 

Kullanıcı Hız Limitlendirme :  Kullanıcıya yada bir gruba özel internet erişimini sınırlandırabilir ve belirtilen hızın üstüne çıkması taleplerine anlık olarak olumlu yanıt vermesi sağlanabilir . 

Paket Aşımında üst  pakete yada alt pakete geçiş :  Müşteriye tanımlanmış olan servis paketi ile ilgili trafik aşımı söz konusu olduğunda otomatik olarak alt paketten erişilmesi sağlanabilir . örn . 8 Mbit hat . Adil kullanım 25 GB. kullanıcı 25GB 'ı aştıktan sonra 1 Mbit hat ile bağlanabilsin daha üstünde bağlantıyı ancak ay başındaki artıştan sonra yapabilsin gibi . 

Kullanıcı Erişim Loglanması :  Kullanıcı  ne zaman ve ne kadar süre ile bağlantı yapmış hangi  Hotspot Gateway 'dan erişim gerçekleşmiş takip edebilir , yönetebilirsiniz. 

Kullanıcı Engelleme / Sınırlandırma : Belirleyeceğiniz kullanıcı grubunun internet erişimini engelleyebilir yada belirli zaman dilimi içerisinde erişimine izin verebilirsiniz. 

Reklam Sayfası gösterimi :   Mikrotik Hotspot gateway ile birlikte kullanımında Radiusmanager 'a login olan her kullanıcıya istediğiniz bir reklam sayfasını bir sefer yada periyodik olarak belirli sürelerde reklam gösterimi gerçekleştirebilirsiniz. 

Faturalandırma / Muhasebeleştirme :  Radiusmanager 'ın gelişmiş muhasebeleştirme esnekliği sayesinde müşterilerinize düzenli faturalandırma yapabilir , faturalandırma süreçlerini yönetebilir , süresi gelen ve ödenmeyen faturalara istinaden erişimini sonlandırabilirsiniz. 

Online Aktivasyon  :   Müşterinin herhangi bir şekilde sizinle iletişime geçmeden doğrudan üyelik yapabilmesi ve gerekli bilgileri doldurduktan sonra internet erişimini gerçekleştirebilirsiniz.   ( Lisansınız uygun olmalıdır ) 

Kart ile Kontörlü Çalışma :  Radius Manager 'ın üstün özelliklerinden biriside kart ile hesap aktivasyonu gerçekleştirme ; müşterilerinize vereceğiniz kontör kartının raporlanıp yazdırılmasını ve aynı zamanda bu kullanıcıların anlık olarak erişim gerçekleştirmesini sağlayabilirsiniz. 

bu yapı sayesinde kullanıcınız herhangi bir şekilde kartı sizden temin ettikten sonra arayüzünüz üzerinden üyelik işlemlerini gerçekleştirerek internet erişimini kartdaki limitlere göre kullanabilecektir. 

internet erişimini kartdaki limitlere göre kullanabilecektir. 

Bizi Takip Edin!
Güncel duyurulardan haberdar olmak istiyorsanız e-posta adresinizi listemize ekleyin...
Yaztek Teknoloji - Radius Manager Yetkili Satıcısı 2015 © Tüm Hakkı Saklıdır.